(0212) 239 72 22(Pbx)

KEMER COUNTRY/KEMERKÖY ONLINE İŞLEMLER

Kemerköy Sitesi Rehberi

Sevgili Komşularımız,

Kemerköy Site Yöneticiliği, yaratılan bu istisna yerde, sizlerin rahat ve güvenli bir hayat sürdürmeniz için kurulan, şimdi ve gelecekte yaşamı kolaylaştırmak ve düzeni sağlamak amacıyla “özel bir belediye” hizmeti vermeyi amaçlayan bir kurumdur.

Kemerköy Site Yöneticiliği, sitenin temel hizmet ihtiyaçlarını karşılaması dışında, her türlü yönetim görevlerini, Site Temsilciler Kurulu ve Site Yönetim Kurulu’nun aldığı kararlar doğrultusunda profesyonel kadrosu ile yerine getiren bir kurumdur.

Misyonumuz;

Site sakinlerimize güvenilir, üstün kaliteli ve artı değerleri olan hizmetler vermeye, sosyal ve fiziksel çevremizi özenle korumaya, bunların yanında sakinlerimizin değişen ihtiyaçlarının farkında olarak öncü ve yaratıcı çözümlerle yaşamaya değer katan, onları farklı kılan hizmetler sağlamaya, personelimizin ve Site sakinlerimizin gurur duyduğu bir yönetim olmaktır.

Vizyonumuz;

Site ve site yöneticiliği alanında etkin ve teknolojik çözümler üretmek için yenilikleri sürekli takip ederken, sakinlerimizin beklentilerinin üzerinde hizmet sunmak, yüksek nitelikli personeli ile sürekli gelişme ve iyileşmeye açık olmaktır.

Amacımız; sizin için, sizler sayesinde kurulan ve faaliyetlerine devam eden yöneticiliğimizde, istekleriniz ve beklentileriniz doğrultusunda görev yapılmasını ve bu görevlerin en iyi şekilde yerine getirilmesini sağlamak, her türlü eleştiriyi dikkate alarak, verdiğimiz hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaktır.

Bu doğrultuda yöneticiliğimiz, kalitenin ölçülebildiği, en saygın kalite standardı oluşturma ve devamlılığını sağlama otoritesi kabul edilen ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi Belgesi almıştır.

Site vb. yerlerde toplu halde yaşamak, düzeni sağlamak, tesislerin devamlılığını sağlamak, sürdürülebilir bir yaşam kalitesine ulaşabilmek için belli kurallarının olması ve yaşayanların bu kurallara uyması gerekmektedir. Bu kurallara uyum; komşuluk hukukuna saygıyı, huzurlu, yeşil, sağlıklı ve temiz bir ortamda yaşamayı, sosyalleşerek yaşamı daha anlamlı kılmayı, başta çocuklarımız olmak üzere hepimize daha güvenli bir ortam yaratmakla kalmayacak aynı zamanda evlerimizin değerini de arttıracaktır.

Bağımsız birim malikleri birbirlerine karşı Medeni Kanunda düzenlenmiş bulunan komşuluk hukuku kurallarının gereklerine uymak ve iyi komşuluk ilişkilerinin gerektirdiği tavır ve davranışlarda bulunmakla yükümlüdürler. 

Kat malikleri gerek kendi bağımsız bölümlerini ve gerekse site ortak alanlarına ait hakları kullanırken iyi niyet kuralları, kanun ve bu yönetim planının emir ve yasaklarına ve yönetime ait kurul ve görevlilerin aldıkları kararlara tam olarak uymak zorundadırlar. 

Kat Mülkiyeti ve Yönetim Planımız temel alınarak, site sakinlerimizin ihtiyaç, beklenti ve istekleri  dikkate alınarak daha temiz, daha güvenli ve daha iyi bir ortamda yaşamasını sağlamak amacıyla bir site yaşam rehberi site yaşam rehberi hazırlanmıştır. Bu site yaşam rehberine ulaşmak için lütfen  ' Site Yaşam Rehberi'ni burayı tıklayınız.

 

Bu rehberde belirtilen kurallara uyulması halinde hep birlikte bu amacımıza ulaşabileceğimize, sizlerden gelecek her türlü dilek ve eleştirinin bizleri yönlendireceğine inanıyor, sizlere sağlıklı ve mutlu bir yaşam diliyoruz.

 

Kemerköy Sitesi Yöneticiliği

Tel: 02122397222 (4 hat)

Fax:02122397211

e-mail:info@kemeryonetim.com.tr

KEMERKÖY SİTESİ YÖNETİCİLİĞİ

Kemerköy, yemyeşil bir doğayla çevrelenen kusursuz bir vahada her gün kendimizi yenileyebilmemiz için eşsiz imkanlar sunmaktadır.

map