(0212) 239 72 22(Pbx)

KEMER COUNTRY/KEMERKÖY ONLINE İŞLEMLER

COUNTRY CRIB / ÇOCUK OYUN ALANI

COUNTRY CRIB  / ÇOCUK OYUN ALANI

Sitemizin Değerli Sakinleri,

Sitemiz Köy Meydanı’nda bir ihtiyaç haline gelen çocuklarımıza ayrılmış bir oyun alanını hayata geçirmiş olmanın mutluluğunu paylaşmak isteriz. Meydandaki havuzla spor merkezinin tam ortasında kalan boş alanı restore ettik ve çocuklar için kapalı bir oyunu alanı planladık. Tam önünde kocaman bahçesiyle... Mekana “Country Crib” ismini verdik. Country’mizin beşiği, çocuk oyun alanı, çocuklara yönelik bir oyun evi olsun istedik.

Yola çıkarken temel amacımız, küçüklüğümüzde evden çıkarak sosyalleştiğimiz, arkadaşlarımızla birlikte oynadığımız dönemleri ve unutulmaya yüz tutan oyunları çocuklarımıza hatırlatmaktı. Onları doğayla birleştirmek, kendi yaş grupları içinde, tabiatla iç içe sosyalleşmelerini, unuttuğumuz oyunları oynamalarını, motor becerilerini geliştiren faaliyetlerde bulunmalarını sağlamak temel hedefimiz. 1 Eylül itibariyle faaliyete geçen Country Crib’in programını oluştururken sizin fikirleriniz de bizim için değerli. Mail adresimiz: info@countrycrib.net

Bunun dışında vereceğimiz hizmetler mekan gözetmeksizin farklı faaliyetleri de kapsıyor: Baby shower’lar, Pazar günleri çocuk brunch’ları, doğum odası hazırlıkları, doğum günü partileri, özel çocuk günleri parti ve kutlamaları... İster Country Crib’de ister tercih ettiğiniz başka bir mekanda. Hatta belki de evinizde, bahçenizde...

Tüm heyecanımızla, sizlerle ve çocuklarınızla tanışmak, atöyle çalışmalarında vakit geçirmek için sizleri Kemerköy Köy Meydanı’ndaki Country Crib’e bekliyoruz.

19.11.2018

KEMERKÖY SİTESİ YÖNETİCİLİĞİ

Kemerköy, yemyeşil bir doğayla çevrelenen kusursuz bir vahada her gün kendimizi yenileyebilmemiz için eşsiz imkanlar sunmaktadır.

map